sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA -  840 810 810

Zavřít X

Co všechno zvládnou zahradní traktory?

19.7.2017
 
Zahradní traktory už dnes neslouží pouze k sekání trávy mezi skleníky. Díky různým příslušenstvím je možné je využívat po celý rok. 
 
 

Funkce zahradního traktoru

Sekání trávy, provzdušňování, ale i čištění trávníku, osev půdy či zavlažování. Toto a mnoho dalších věcí zvládají moderní zahradní traktory. Stávají se nepostradatelným pomocníkem v péči o zahradu. Ceny traktorů se v závislosti na velikosti, značce a příslušenství pohybují od 50 000 Kč výše. 
 

Základ je převodovka

 
Levnější zahradní traktory mají mechanickou převodovku, pro jejíž ovládání je potřeba být alespoň trochu zručný. Na trhu najdeme spíše typy s hydrostatickým převodem, který je mnohem komfortnější. Při výběru traktoru je nezbytné zvolit si správný typ převodovky. 
 

Na co lze traktor využít? 

Zahradní traktory jsou ideální volbou pro péči o rozlehlé pozemky nad 1000 m2. Jde o rychlé stroje se šíří záběru až 120 cm. Danou plochu posekají bez jakékoliv fyzické námahy. S klasickou sekačkou na trávu bychom se u větší plochy zbytečně nadřeli. Zahradní traktory umí dnes také mulčovat trávu. Lze je dovybavit různým příslušenstvím pro péči o zahradu během celého roku, bez ohledu na počasí. 
 

Oblíbené příslušenství

Chceme-li zahradní traktor využívat jinak, než jen na sekání trávy, je potřeba si vybrat i správné příslušenství. Nejde často o univerzální pomůcky, proto je třeba se řídit danou značkou traktoru. Příslušenstvím mohou být závěsné dvoukolové vozíky, zahradní válec, provzdušňovač, čelní radlice, rozmetadlo a posypový vozík, deflektor, drtič odpadu, čerpadlo, zametací kartáč nebo například sněhová fréza. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Doporučujeme: | Eurogaráže | Hliníkový přístřešek na auto Victoria | Levné pergoly | Zahradní domky s omítkou | Foliovníky | Přístřešky na koně | Solární ohřevy vody do bazénu |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l