sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA -  840 810 810

Zavřít X

Hliníkové pergoly mají dlouhou životnost a nevyžadují údržbu

19.5.2017
 
Chcete si vybudovat u domu pergolu? Pokud ano, pravděpodobně zvažujete, jaký materiál vybrat. Dřevo? Plast? Nebo raději hliník? Možná, že vám odpověď na tuto otázku nedá spát. Při vašem rozhodování je třeba zvážit všechny varianty. Poradíme vám.
 
 

Stačí vám zahradní hadice 

Berte při svém výběru v úvahu především faktory jako je životnost pergoly a nutnost údržby. V současnosti většina lidí žije velice hektickým životním stylem. Málokdo má čas věnovat se soustavně údržbě domu a zahrady, proto je snahou volit takovou výbavu, která nevyžaduje pravidelné a rozsáhlé zásahy.
 
Zkrátka zajistit si, abyste nemuseli například pravidelně umývat a natírat. Z tohoto pohledu jsou vhodnou volbou hliníkové pergoly Pollard. Na rozdíl od dřevěných pergol, u kterých se minimálně jednou za dva roky nebo často i jednou ročně neobejdete bez kvalitního nového nátěru, jinak dřevo velmi trpí, hliníkové pergoly nic podobného nevyžadují. Obejdou se bez vaší péče řadu let. Bez problémů probíhá i mytí pergol. Stačí prostě vzít do ruky zahradní hadici a pergolu postříkat vodou a nečistoty se smyjí. 
 

Vždy dokonalý vzhled

Z výše uvedeného vyplývá, že hliníková pergola nabízí uživatelům dlouhou životnost. Vydrží dlouhá léta. Zároveň s dlouhou životností poskytuje ale také vynikající estetický dojem. Vždy vypadá dokonale, což se neudržovaném dřevě, nebo zašlém plastu rozhodně říci nedá. Návštěvy můžete překvapit posezením pod hliníkovou pergolou, která působí dojmem, jakoby ji technici u vás právě smontovali.  Jako standardní se dodávají hliníkové pergoly v antracitové, bílé, nebo hnědé barvě. Záleží jenom na vás, jakou si vyberete. Cílem je především dokonalé sladění s okolím. O hliníkovou pergolu se nemusíte starat a směle se dá předpokládat, že vás při dobrém zacházení klidně i přežije. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Doporučujeme: | Eurogaráže | Hliníkový přístřešek na auto Victoria | Levné pergoly | Zahradní domky s omítkou | Foliovníky | Přístřešky na koně | Solární ohřevy vody do bazénu |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l