sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA -  840 810 810

Zavřít X

Dokonalé polykarbonátové skleníky

18.4.2017
 
Skleníky z polykarbonátu jsou vhodné na pěstování zeleniny a bylinek. 
 
 

Polykarbonátové skleníky

Polykarbonátové skleníky jsou vyrobeny z hliníkových profilů, výplň je z komůrkového polykarbonátu, který se zasunuje do U profilů u všech typů skleníků. Desky polykarbonátu jsou upevněny po celém obvodu stěn a nehrozí jejich rozbití při silném větru. 
 

Výhody skleníků z polykarbonátu

Oproti skleněným mají skleníky z polykarbonátu celou řadu výhod. Bublinková struktura polykarbonátu má výborné izolační vlastnosti. Desky vytvářejí ve skleníku správnou tepelnou pohodu i při nízkých venkovních teplotách. Polykarbonát je také velmi bezpečný, má velmi vysokou mez pevnosti. Světelná propustnost se pohybuje mezi 70 - 85%. Největší výhodou je poměr kvality a ceny. 
 
 

Skleník Quanso 3x2 m

Skleník QUANSO 3x2 m poskytne skvělý poměr kvality, ceny a funkčnosti. Velká šířka 3 m je naprosto výjimečná a vy získáte dostatečný prostor pro pěstování rostlin či zeleniny. Komůrkový polykarbonát má UV ochranu, není potřeba chránit plodiny před žárem. Jednoduchá montáž bez vrtání je příjemným bonusem. 
 

Skleník KOMFORT 7550 STRONG

Skleník KOMFORT 7550 STRONG je vyroben ze zesílených eloxovaných hliníkových profilů. Skleník má vysokou odolnost a stabilitu. Zdarma získáte masivní pozinkovanou základnu. Váš skleník tak odolá i velmi silnému větru a nepříznivému počasí. Nyní jej pořídíte za výhodnou cenu. 
 

Skleník URANUS 6700 PC 6 mm stříbrný

Skleník URANUS 6700 PC 6 mm stříbrný patří do kategorie Premium. Střešní okna jsou zasklena 4 mm silným polykarbonátem. Desky se do hliníkových profilů kotví pomocí ocelových sponek. Skleník je dodáván ve stříbrném či zeleném provedení. 
 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Doporučujeme: | Eurogaráže | Hliníkový přístřešek na auto Victoria | Levné pergoly | Zahradní domky s omítkou | Foliovníky | Přístřešky na koně | Solární ohřevy vody do bazénu |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l