sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA -  840 810 810

Zavřít X

Jak na úpravy zahrady

Chcete mít dokonale upravenou zahradu? Je vhodné mít jasno o tom, co od své zahrady očekáváte. 
 

1. hledejte inspiraci

Než se pustíte do úpravy zahrady, je potřeba mít připraveno konkrétní zadání, jak bude vaše zahrada vypadat. Čím budete mít jasnější představu o tom, co se vám líbí, tím lépe dokážete vznést své požadavky architektovi. Hledejte inspiraci v odborných knihách, časopisech i na internetu. 
 

2. zahradu přizpůsobte svým potřebám

Architekt se vás musí zeptat co od zahrady čekáte, zda bude pouze odpočinková nebo užitková, případně kombinace obojího, zda máte či plánujete děti, chov zvířat, kolik chcete údržbě zahrady věnovat času a také jaký je váš rozpočet na terénní úpravy a celkovou realizaci zahrady. Zahrada může být například v japonském či selském stylu, s prvky ve stylu Provence, apod. 
 

3. realizace zahrady

Poté, co architekt zpracuje studii, může rovněž zrealizovat projekt na úpravu zahrady. Projekt může být doplněn fotografiemi, 3D modelacemi. Získáte tak lepší představu o budoucí zahradě. Je na čase si domluvit zemní a výkopové práce, rozsah a cenu všech prací. Součástí může být také výkop pro bazén a jeho úpravy. 
 

4. budování zahrady

Poté, co podepíšete smlouvu s dodavatelem, je na čase začít s terénními pracemi, které jsou velmi náročné. Je potřeba provést úklid pozemku a také přípravné práce. Nesmí chybět také vybudování zavlažování, osvětlení, stavba drobných staveb na pozemku. Po rozmístění záhonů můžete provést výsadbu rostlin a také je vhodné si sjednat odvoz zeminy. Vybudovaná zahrada vyžaduje alespoň první dva roky důkladnou a hlavně odbornou péči Jen tak se vaše rostliny odvděčí nádherným květenstvím. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Doporučujeme: | Eurogaráže | Hliníkový přístřešek na auto Victoria | Levné pergoly | Zahradní domky s omítkou | Foliovníky | Přístřešky na koně | Solární ohřevy vody do bazénu |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l