sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA -  840 810 810

Zavřít X

Levné pergoly a přístřešky

 
Uvažujete už delší čas o pořízení pergoly, ale poněkud vás odrazují vysoké náklady a složitá výstavba? Ne každá pergola musí být drahá a stavebně náročná. Řešení může spočívat ve velice jednoduché levné pergole z hliníku.
 
 
Levné pergoly a přístřešky využívající nenákladné materiály, jako je hliník a polykarbonát, můžete získat třeba již od dvou desítek tisíc korun výše a poslouží stejně dobře jako luxusní a složité dřevěné pergoly. 
 

Snadná montáž, nízké náklady, výjimečná životnost

Levné hliníkové pergoly jsou cenově přístupné, ale nemusíte se obávat, že by kvůli tomu utrpěla jejich odolnost nebo životnost. Naopak, při využití hliníku, galvanizované oceli polykarbonátu, si můžete pod novým přístřeškem užívat i dvě desítky let, aniž by doznal zásadních změn vzhledu.
 
Polykarbonát coby střešní krytina vám v parních letních dnech poskytne UV ochranu, takže si můžete užívat grilování nebo poklidné posezení o samotě nebo s rodinnou či přáteli, aniž byste se museli obávat nepříznivého působení přímého slunce. Lehký, ale zároveň odolný a flexibilní hliník, se navíc snadno ubrání i extrémním výkyvům počasí.
 
Každý určitě také ocení, že hliníkové pergoly nepotřebují prakticky žádnou péči a údržbu. Stačí je snadno smontovat a pak už si jen vychutnávat idylku na čerstvém vzduchu, ale pod ochranou přístřeší.
 
Ty nejjednodušší levné hliníkové pergoly si zvládnete navíc postavit i sami, a to i bez zvláštních dovedností. U všech hliníkových pergol je instalace rychlá, nenáročná a bez nutnosti násilných zásahů do stěn, střechy, podloží a podobně. 
 

Bezpočet variací

Hliníkové pergoly a přístřešky jsou samozřejmě k dostání v obrovském množství různých barevných provedení, velikostí, tvarů apod. Můžete mít střechu rovnou či zaoblenou, různý počet sloupků, jakýkoli odstín konstrukce, stačí si vybrat tak, aby pergola co nejlépe ladila s vaší zahradou i domem. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Doporučujeme: | Eurogaráže | Hliníkový přístřešek na auto Victoria | Levné pergoly | Zahradní domky s omítkou | Foliovníky | Přístřešky na koně | Solární ohřevy vody do bazénu |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l